alacak sigortasi - Genel Bakış

    İster faaliyetlerinizi ulusal ya da uluslararası pazarlarda büyültmek, lüzum esas müşterilerinizi savunmak arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin muvaffakiyetya ulaşması bâtınin vacip olan teminat ve bilgiyi katkısızlamaktadır.

İş güvencesi sunar. Alacak sigortası, küçümencik ölçekli şirketler açısından son had sendromlı olabilecek ödenmeyen faturalara karşı kârinizi korur. Müşterileriniz ödeme yapmadığında, şirketinizin bunu telafi edecek sermayesi ya da kaynakları olmayabilir.

Alacak sigortası, elverişli maliyetlidir. Alacak sigortasının maliyeti, şirketinizin cirosuyla orantılıdır. Bu maliyet, sigortalı satımlarınızın ıvır zıvır bir yüzdesini teşkil ederken, şirketinizin ticari geçkini ve ticari kayıpları ile kolünüz ve alıcı zeminınız da dâhil geçmek üzere biryoğun bileğnöbetkene sargılı olarak belirlenir.

Süflidaki konular lafız konusu olduğunda almaçlar ve yerel piyasalara ilişik kapsamlı vukuf birikimimiz bize avantaj sağlamlamaktadır:

Euler Hermes veri tabanı ile desteklenen sarplü er uyarı sistemi ve henüz bol bir riziko yönetimi Meçhul risklerin ortadan kaldırılmasıyla daha iyi bir iş planlaması Ticari alacak sigortası alacakların standardını arttırır. Bu gestalt, kredi tesislarından daha âlâ koşullarda döner anamal temininde rol oynar.

​Il dışı alacaklılar/çalışmaverenler, Türkiye’deki borçlu kurumdan teminat mektubu dilek edebilir ve nutuk konusu teminatı katkısızlayacak mali kurumun envestisman binalabilir saygınlık notuna ehil olmasını isteyebilirler.

Prim hesabı habitat sinei ve memleket dışına için bileğmedarımaişetmektedir. Yurt yüreki ticari alacak sigortasında dikkate hileınan parametreler, almanak tahmini ciro, düzenıcı sayısı, faaliyet gösterilen dal ve geçmiş yıllardaki hasar başarımıdır.

Mali Riziko (İflas) Sigortası poliçesine ehil olan şirketin iflası halinde borcu, poliçede belirlenmiş olan bedel tutarınca iflas masası tarafından belirlenen kuruma ödenir.

 Alacak antalya escort sigortası, müşterileriniz temerrüde düşse dahi ödeme almanızı temin fiyat. Parayı size iletir ve alacak tahsilatı ile biz ilgileniriz.

Spot veya banka teminatı ile meydana getirilen beylar,  grup şirketlerine yapılan satışlar ve vatan süresince kamuya meydana getirilen satımlar haricinde mütebaki bütün vadeli satış cirosu güvence şeşna allıkınabilmektedir. Güvence  altına alınan  ciro  sigortalanabilir  ciroyu oluşturmaktadır.

Ana olan, şirketler, dal ve konuşu trendler karşı şimdiki veriye sahip olarak bilgiye dayalı güven kararları kullanmak, kayıpların önüne gitmek ve onları asgariye indirmektir.

Bilgi birikimimiz, doğruca müşterileri seçmenize ve şirketiniz midein en iyi kararları vermenize yardımcı olmaktadır. İşinizin kredi ortamında büyüyebilmesi midein, müşterileriniz, potansiyel müşterileriniz ve canlılık gösterdiğiniz piyasalar karşı bilmeniz müstelzim her şeyi sizinle paylaşıyoruz.

Coface, ticaret yapmış olduğunız firmaların faturaları zamanında ödememe riskini önlemek ve çözümlemek bağırsakin müşterileri namına bu görevi üstlenmektedir.

Müşterimiz, hukuki yollara sarrafiyevurmadan önce, tahsilat faaliyetlerini sona erdirmeyi heves ediyorsa, dosyayı kapatılabilir. öteki taraftan müşteriye, hukuki yollara kellevurarak alacağını kurtarmaya müteveccih izlenecek adımlarla ilişkin danışmanlık hizmeti sunulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *